Jdi na obsah Jdi na menu
 


Morče a jiná zvířátka

22. 2. 2015

Morče a jiná zvířátka 

Pes a kočka: Morčátko nikdy nepouštějte se psem nebo kočkou samotné. Kočka je pro morče nebezpečná protože v něm vidí kořist. Znám smutný příběh že kočka morče zakousla a morčátko zemřelo :'( Pes by morče mohl také zakousnout, ale kočka je pro morče více nebezpečná. Morče může být se psem i kamarád ale stejně si nebuťte na 100% jisti.

Papoušek: Papoušci nejsou hrvavé zvířata a proto nenechte papouška poletovat volně a morčátko v blískosti. I když je morčátko v kleci papoušek přez mřížky může morčátku ublížit. Papoušci stejně jako psi a kočky vidí v morčátku kořist a mohou mu smrtelně ublížit.

Králík: Já bych řekla že morče si s králíkem vůbec nerozumí. Sice morčeti nějak neublíží, ale morče ani králík nejsou spokojeni. Prostě spolu musí žít z největšť nouze. Jednoduše morče je hlodavec a králík hrabavec a to je docela rozdíl.

Jiný hlodavec: Morče klidně s křečkem může být ve výběhu. Jen hlídejte aby ve výběhu hlodavec nějak morče neoptěžoval. Pozor do stejné bedýnky hlodavce s morčetem nedávejte hlodavec může na morče zaůtočit.

kralici2.jpg

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář